Telefon: 16-631-30-58 lub 16-631-34-43 | Informacje i rezerwacje: 16-631-30-04

Wodny Świat - odnowa biologiczna

Jaskinia solna

tl_files/crr/pliki/Czas wolny/Jaskinia solna/Jaskinia solna (6).jpgDzięki wyłożeniu ścian blokami soli morskiej bogatej w jod, brom, magnez o grubości 20 cm w jaskini panuje specyficzny mikroklimat.

Więcej...

Sauna fińska

Sauna fińskaKąpiel w saunie stanowi swoiste połączenie zabiegu przegrzewania ciała przy zastosowaniu gorącego, suchego powietrza (temperatura 70-120oC) z okresowym, krótkim oddziaływaniem dużej wilgotności i dużego natężenia pola elektrycznego z następującym po nim zabiegiem ochładzania ciała za pomocą kąpieli powietrznej oraz zimnych zabiegów wodoleczniczych.

Więcej...

Platforma wibracyjna

tl_files/crr/pliki/kryta_plywalnia/odnowa_biologiczna/Platforma wibracyjna/1.jpgPlatforma wibracyjna to nowoczesne urządzenie znajdujące szerokie zastosowanie terapeutyczne w celu poprawy kondycji, siły mięśni i gęstości kości, ale także w celu poprawy koordynacji ruchowej czy dotlenienia tkanek.

Więcej...

Łózko masujące - Medy Jet

tl_files/crr/pliki/kryta_plywalnia/odnowa_biologiczna/Lozko masujace/lozko 1.jpg

Łózko masujące - Medy Jet stosowane jest  w celach terapeutycznych, wykorzystujące ciśnienie hydrostatyczne wody. Połączenie trzech elementów: siły, ciepła i wody decyduje o wyjątkowych efektach terapii. Pobudza układ krwionośny i limfatyczny do pracy wspomagając procesy odżywcze, oczyszczające i regeneracyjne.

Więcej...

Ćwiczenia na przyrządach

OrbitrekZachęcamy do ćwiczeń na przyrządach aerobowo-siłowych, które pomogą wzmocnić siłę i wytrzymałość mięśni całego ciała.

Więcej...